
Treść z grafiki:
EKO Konkurs – dziękujemy!
- Podziękowanie za prace nadesłane w ramach EKO Konkursu
- Nagrody i organizacja: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu

Treść z grafiki:
EKO Konkurs – dziękujemy!
- Wielkie sprzątanie gminy Gorzów Śląski
- Sobota 25 kwietnia, godz. 10:00–13:00
- Zbiórka pod urzędem
- Zostań EKObohaterem!
- Żurek dla wszystkich
- Pamiątkowa rabata ekologiczny happening
EKO Konkurs – dziękujemy!
Na nasz konkurs wpłynęło naprawdę wiele fantastycznych prac!
Dziękujemy naszym małym strażnikom Zielonej Gminy Gorzów Śląski za ogromne zaangażowanie i kreatywność.
Brawo przedszkolacy i „żłobkowicze” – za Wasze wielkie serce włożone w przygotowanie prac. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!
Ogromne podziękowania kierujemy również do opiekunów – rodziców oraz nauczycielek. Dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i pomoc w rozwijaniu ekologicznej świadomości najmłodszych.
W poniedziałek 20 kwietnia obraduje komisja – przed nią niełatwe zadanie!
Przypominamy też o sobotnim (25 kwietnia) wielkim sprzątaniu gminy – widzimy się w mieście i we wszystkich sołectwach!
Zadbajmy razem o czystość naszych ulic, parków i lasów
To świetna okazja, by zrobić coś dobrego i spędzić czas w miłym towarzystwie!
Na zakończenie zapraszamy do domu kultury na poczęstunek –
czeka na Was tradycyjna zupa przygotowana przez Rafał Kotarski Burmistrz Gorzowa Śląskiego i Panią Mariolę. Będzie pysznie!
Do zobaczenia!






