Zapraszamy do odwiedzenia nowego portalu przedsiębiorczych kobiet, który powstał z inicjatywy kobiet dla kobiet

koniec tekstu promocyjnego

Konferencji dla przedsiębiorczych kobiet z Województwa Opolskiego.Projekt jest realizowany ze środków  RS KSOW  WO na 2012r. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapraszamy do odwiedzenia nowego portalu przedsiębiorczych kobiet, który powstał z inicjatywy kobiet dla kobiet www.ambas.pl

Zapraszamy, dołącz i zostań partnerem Ambasady Kobiet Biznesu i Portalu Przedsiębiorczych Kobiet.
Jak to zrobić – proste, na stronie www.ambas.pl i w dodatku za darmo. To nasz prezent dla kobiet od kobiet z okazji dnia kobiet.
Tylko wówczas, gdy będziesz w naszej organizacji, będziemy informować na bieżąco o nowościach i propozycjach.

           Już dzisiaj zapraszamy  na Konferencję z cyklu TERAZ KOBIETY OPOLSZCZYZNY pod hasłem "Biznes i kariera z pasją", która odbędzie się 21 marca 2012 r. w Prószkowie (10 km od Opola). Głównym prelegentem będzie Agnieszka Przybysz - polska pionierka coachingu i założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Tu możesz się zarejestrować i dowiedzieć więcej.

           W marcu odbędzie sie  druga Konferencja z tego cyklu pod hasłem "Internet w pracy i w domu", która odbędzie się 28 marca 2012 r.

          Na portalu znajdziesz praktyczne informacje i rozwiązania, jak równoważyć aktywność zawodową z odpowiedzialnością za rodzinę.
Zapewnimy Ci dostęp do bazy wiedzy, którą tworzymy dla Ciebie i która będzie wspomagać rozwój przedsiębiorczości kobiet w Polsce.
          W zakładce warto skorzystać gromadzimy i katalogujemy praktyczne informacje i materiały, takie jak: organizacje wspierające przedsiębiorczość kobiet; instytucje wspierające przedsiębiorczość; przewodniki i poradniki on-line; czasopisma, audycje i publikacje; Anioły Biznesu. Jeżeli znasz inne, których nie ma w naszej bazie - napisz do nas.

Zapraszamy do współpracy!!!