Zorganizuj swoje biuro na co dzień !
Szkolenia blended „Profesjonalny sekretariat”.
 
Czy wiesz jak zorganizować spotkanie biznesowe, dobrze wypaść w służbowym kontakcie z cudzoziemcami- osobistymi, mailowymi i telefonicznymi? Może prowadzisz działalność samodzielnie i nawał codziennych obowiązków sprawia, że masz ochotę wyłączyć ciągle dzwoniący telefon albo zrzucić tę pracę na kogoś innego? A może po prostu… nudzisz się, czekając na Nawe zajęcie w sekretariacie? Pierwsze szkolenie blend learning w portalu Akademia PARP „Profesjonalny sekretariat” to gratka dla wszystkich, którzy powinni doceniać porządek w organizacji biura, czyli pracowników sekretariatu, asystentów, a nawet samych szefów!
 
Blended learning oznacza połączenie szkolenia e-learningowego i innych aktywności, w tym zajęć stacjonarnych. W szkolenia Akademia PARP „Profesjonalny sekretariat” znajdziesz sześć modułów e-learningowych, a dodatkowo moduł pracy grupowej WebQuest i warsztat stacjonarny na koniec:
Moduł 1. Nowoczesny sekretariat
Moduł 2. Organizacja pracy sekretariatu
Moduł 3. Komunikacja
Moduł 4. Rozmowy telefoniczne
Moduł 5. Korespondencja
Moduł 6. Wizerunek własny w pracy
Moduł 7. Jak dotrzeć do informacji? WebQuest
Moduł 8. Jak przekazać informacje? Warsztat komunikacji
 
W trzech modułach (Komunikacja, Rozmowy telefoniczne i Korespondencja) znalazły się lekcje z elementami komunikacji w języku angielskim. Uczestnicy, którzy ukończą moduły e-learningowe, mogą wziąć udział w dodatkowych dwóch modułach. Moduł siódmy oparty jest na nowoczesnej formie dydaktycznej- projektowym WebQuest, doskonalącym umiejętność praktycznego wyszukiwania informacji w Internecie. Metoda Web Quest wykorzystuje prace grupową, ocenioną przez eksperta, a także realizuje znakomita zasadę efektywnego uczenia siebie poprzez uczenie innych. Moduł ósmy to stacjonarny warsztat w Warszawie służący budowie indywidualnych umiejętności komunikacyjnych.
Praktyczne i potrzebne szkolenie „Profesjonalny sekretariat” polecamy nie tylko osobom zatrudnionym w sekretariatach i na stanowiskach asystenta/menadżera biura. To świetne szkolenie organizacyjne pomaga prowadzić porządek w korespondencji, obsłudze kontaktów i procesach administracyjnych na każdym szczeblu biurowym!    
Akademia PARP to portal edukacyjny dający nieograniczony dostęp do wiedzy biznesowej. 32 szkolenia on-line są dostępne na www.akademiaparp.gov.pl . Wszyscy pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjęć bezpłatna naukę. Zdobyta wiedza potwierdzona jest certyfikatem.
 
Więcej informacji: