Jak przedsiębiorcy z małych i średnich firm mogą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i rozwijać własne przedsiębiorstwa?
Za pomocą efektywnych szkoleń e-learning!

koniec tekstu promocyjnego

Czym właściwie jest szkolenie?
Szkolenie to jedna z metod inwestowania w rozwój pracowników i rozwoj firmy. Dobre szkolenie powinno być dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa oraz jej kadry. Powinno realizować założone cele i najważniejsze- musi być efektywne. Wykwalifikowana kadra to podstawa sukcesu firmy- mówi Aneta Grzyb-Hajduk, ekspert ds. szkoleń w Akademi PARP.

Skutecznym sposobem na podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest kształcenie przez Internet. E-learning to stała, wysoka jakość szkolenia. Wprowadzenie takiego rozwiązania w firmie pozwala na spore oszczędności. Pracownik przechodzi szkolenie w wolnych chwilach i bezpośrednio na swoim stanowisku, gdzie od razu może wprowadzić do swojej pracy poznane przed chwilą wiadmomości lub umiejętności. Szkolenia e-learning są też efektywniejsze- mniej czasu spędza się na indywidualnej nauce przed komputerem niż uczestnicząc w tradycyjnych szkoleniach.

Podczas szkolenia e-learning pracownik nie odrywa sie od swoich zajęć. Może przechodzić dowolną ilość razy trudniejsze partie materiału. Ze szkolenia można skorzystać ponownie, aby przypomnieć sobie lub zaktualizować wybrane informacje (Aneta Grzyb-Hajduk, ekspert ds. szkoleń w Akademi PARP).

E-;earning to dobra inwestycja. Jednak do jej wdrożenia można zwrócić się dopiero przy większej liczbie uczestników, np. w dużych przedsiębiorstwach. Pracownicy małych firm  mogą uczyć sie w Akademii PARP. To rozwiązanie dla firm z sektora MSP, w których indywidualne wdrażabue e-learningu może okazać się nieopłacalne. Akademia PARP prowadzi biznesowe szkolenia e-learningu przygotowane przez polskich ekspertów dla pracowników sektora mikro, małych i średnich firm.

Akademia PARP zapewnia przedsiębiorcomm z firm MSP bezpłatny dostęp do praktycznej wiedzy biznesowej, dostosowanej do polskich realiów. Wystarczy dostęp do Internetu, prpste logowanie na www.akademiaparp.gov.pl i od razu można zacząć zdobywanie wiedzy i umiejętności,

Więcej informacji:
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 801 444 MSP (czyli 677)