Samochód dla OSP Gorzów Śląski

✔️Gmina zakupiła dla jednostki OSP Gorzów Śląski Volkswagena Amaroka. Samochód kosztował 130 tys. zł brutto. Jego zakup w całości sfinansowany został ze środków własnych gminy.
✔️Kupiony od OSP Kuniów 5-osobowy samochód z końcówki rocznika 2016 jest w pełni przystosowany do potrzeb straży pożarnej. Jest wyposażony m.in.: w oświetlenie alarmowe, radiostację, oraz skrzynię ładunkową do przewozu pompy, która wyłożona jest blachą aluminiową z uchwytami zabezpieczającymi.
✔️Kluczyki do samochoduprezes OSP Gorzów Ślaski - Teresie Sachcie przekazali burmistrz Gorzowa Śląskiego - Rafał Kotarski i przewodniczący Rady Miejskiej w Gorzowie Śląskim - Robert Malecha.
????- Mam nadzieję, że ten samochód będzie wam służył co najmniej tyle lat, ile stary ford - mówił w czasie oficjalnego przywitania samochodu burmistrz Rafał Kotarski. - Dziękuję Wam za codzienne poświęcenie i stałą gotowość do ratowania życia i mienia. Życzę Wam również, byście bezpiecznie wracali z każdej akcji.
???? -Gratuluję Wam nowego samochodu, niech bezpiecznie dowozi Was na wszystkie akcje, szczęśliwie z nich też wracajcie – mówił starosta powiatu oleskiego Roland Fabianek.
????- W imieniu całej jednostki dziękuję za szybką reakcję ze strony radnych, burmistrza, całego urzędu co do zakupu tego samochodu, który sprawnie udało się sfinalizować - mówiła Teresa Sachta, prezes OSP w Gorzowie Śląskim. - Dzięki temu podniesiony zostanie poziom bezpieczeństwa w naszej gminie, a samochód będzie służył nie tylko nam, ale całej społeczności lokalnej.