Zaproszenia

Zapraszamy Mieszkańców Naszej Gminy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który już na dobre "zadomowił się" w naszym lokalnym środowisku. Zobaczyć/usłyszeć można będzie wszystkie grupy formacyjne Parafii.

Kto chce przedłużyć sobie świąteczny czas - z pewnością powinien zarezerwować sobie czas i wybrać się na Koncert Kolęd w wykonaniu Orkiestra Dęta "Zdrowy Band" Gorzów Śląski i Fundacja Rozwoju Artystycznego "Fabryka Muzyki"", która zdążyła przyzwyczaić nas do występów na najwyższym poziomie.

Zaproszenie: Orszak Trzech Króli, 6 stycznia 2026 r. godz. 11:30, Msza w kościele pw. św. Trójcy w Gorzowie Śląskim.

Treść z grafiki:

Orszak Trzech Króli

  • 6 stycznia 2026 r., godz. 11:30
  • Msza Święta w Kościele Parafialnym pw. Świętej Trójcy w Gorzowie Śląskim z udziałem Trzech Króli
  • Podczas Orszaku zaprezentują się wszystkie grupy formacyjne parafii: Orkiestra Zdrowy Band, Chór Parafialny, Rodz. Franciszkańska, Róże Różańcowe, Caritas, Szafarze, Marianki, Ministranci oraz „wyjątkowi” parafianie

Plakat koncertu: „Koncert Kolęd” w wykonaniu Orkiestry Zdrowy Band zespół „Fabrykanci”, 11 stycznia 2026, 17:00, Kościół Świ…

Treść z grafiki:

Koncert kolęd

  • W wykonaniu Orkiestry Zdrowy Band z Gorzowa Śląskiego oraz zespołu „Fabrykanci”
  • Miejsce koncertu: Kościół pod wezwaniem Świętej Trójcy w Gorzowie Śląskim
  • 11 stycznia 2026 r., godzina 17:00