W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości na muzyczne wydarzenie pełne emocji, widowiskowych pokazów i niezapomnianych koncertów!
W programie:
- przemarsz orkiestr dętych,
- wspólny koncert połączonych orkiestr,
- musztry paradne,
- wybór najlepszej orkiestry przez publiczność,
- atrakcje dla całych rodzin.
Wystąpią m.in.:
Orkiestra Wojskowa z Bytomia,
Orkiestra Policyjna KWP we Wrocławiu,
Orkiestra Dęta Łowkowice,
Młodzieżowa Orkiestra Dęta Bażany,
Orkiestra Dęta Borki Wielkie,
Parafialna Orkiestra Dęta Olesno,
Orkiestra Dęta Zdrowy Band Gorzów Śląski.
Gwiazda wieczoru — zespół MIG

Treść z grafiki:
XVIII Gala Mundurów Orkiestr Dętych „Złoty Suzafon”
- 7.06.2026 r., Pawłowice, godz. 14:00
- Przemarsz Orkiestr Dętych oraz wspólny koncert połączonych orkiestr
- Koncerty i musztry paradne z udziałem: Orkiestra Wojskowa z Bytomia, Orkiestra Policji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, Orkiestra Dęta Łowkowice, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Bazany, Orkiestra Dęta Borki Wielkie, Parafialna Orkiestra Dęta Olesno, Orkiestra Dęta Zdrowy Band Gorzów Śląski
- Wybór najlepszej orkiestry przez publiczność
- Atrakcje dla całej rodziny gwarantowane






