UTWORZENIE ŻŁOBKA W GORZOWIE ŚLĄSKIM - "MALUCH+" 2020

W związku z przyznaniem Gminie Gorzów Śląski środków w ramach modułu 1  „Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch+” 2020, Pan Adrian Czubak – Wojewoda Opolski zaprosił na uroczyste podpisanie umowy Pana Burmistrza Artura Tomalę oraz Panią Skarbnik Katarzynę Sówkę w obecności Pana Stanisława Szweda -  Wiceministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w celu przekazania naszej Gminie środków.

Uroczyste podpisanie umowy odbyło się w dniu 7 lipca 2020 r. o godz. 11.00 w Sali im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim w Opolu.

Dokument MALUCH+ 2020: żłobek „ISKIERKA”, ul. Chopina 6, Gorzów Śląski; umowa 2/MI/DC/2020 (7 lipca 2020); 1 250 000 zł dofi…

Treść z grafiki:

Utworzenie żłobka „ISKI ERKA” w Gorzowie Śląskim w ramach programu „MALUCH+” 2020

  • Dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+”
  • Nazwa i miejsce tworzonej instytucji: Żłobek „ISKIERKA”, ul. Chopina 6, 46-310 Gorzów Śląski
  • Umowa nr 2/M1/DC/2020 z dnia 7 lipca 2020 roku
  • Wartość całkowita zadania: 1.580.000,00 zł; dofinansowanie: 1.250.000,00 zł
  • Utworzenie w 2020 roku 50 miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3
  • Zakres rzeczowy inwestycji: wykonanie dokumentacji projektowej, wykonanie prac budowlanych, zakup wyposażenia, plac zabaw
  • Termin wykonania zadania do dnia 31.12.2020 roku
  • Termin otwarcia żłobka: styczeń 2021 roku

Promesa „Maluch+” dla Gminy Gorzów Śląski: 1 250 000 zł na utworzenie opieki dla dzieci do 3 lat. Ministerstwo Rodziny, Prac…

Treść z grafiki:

Promesa Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla Gminy Gorzów Śląski

  • 250 000 zł na utworzenie miejsc opieki dla dzieci do lat 3
  • Program: Maluch+ 2020

Uroczystość w urzędzie: grupa osób z dyplomami przed stołem, w tle baner „Wojewoda Śląski” i prezentacja projektu.Uroczystość w sali urzędu: osoby przy stole podpisują dokument, w tle baner „Je woda Polska” i herb na ścianie.