Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do bezpłatnego udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 9 i 10 grudnia na rynku w Kluczborku (piątek od 9.00 do 19.00, sobota od 9.00 do 15.00). Imprezie towarzyszyć będą świąteczne występy artystyczne i liczne atrakcje, m.in. plenerowe studio Radia Opole, które na żywo będzie nadawało audycję z jarmarku pt. „Dzień z Powiatem Kluczborskim na antenie Radia Opole”.

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu, które jest doskonałą okazją do promocji Państwa działalności i sprzedaży przygotowanej oferty. Zapraszamy do współpracy:
- sprzedawców produktów świątecznych,
- sprzedawców produktów gastronomicznych,
- wytwórców rękodzieła i produktów regionalnych,
- wszystkie firmy, które chciałby się zaprezentować podczas Jarmarku.

W załączeniu przesyłam ważne dokumenty.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 5.12.2016 roku, a z uwagi na ograniczoną powierzchnię wystawową, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Wystawcom zapewnione będzie miejsce pod namiotem, stoły, ławki, dostęp do prądu (tylko w przypadku, kiedy będzie to konieczne do działalności stoiska: dekoracja, waga elektroniczna, kasa fiskalna).
W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji: Tel. 77/ 411 01 53, e-mail: promocja@powiatkluczborski.pl5805f9ae06916.jpg