Jubileusz 50. leica pożycia małżeńskiego to wspaniała rocznica. Drodzy Jubilaci, Wy najlepiej wiecie, że małżeństwo to nie tylko piękne, podniosłe i radosne chwile. To także dzielenie z drugą osobą trosk, smutków i nieszczęść. Ważne jest jednak to, żeby zawsze wyjść obronną ręką. I ten Jubileusz jest tego najlepszym dowodem, ponieważ w przysiędze małżeńskiej ślubowaliście sobie "na dobre i na złe" i z tej próby drodzy Jubilaci wyszliście zwycięsko. Jesteście dla nas przykładem szacunku, miłości i wierności oraz tego, że jeśli czasem coś się psuje, to się tego nie wyrzuca, tylko zwyczajnie pracuje się nad tym i naprawia. To są rzeczy niby tak proste, a jednak wymagające wysiłku, poświęcenia i zapewne nie raz niełatwych kompromisów.
Poniższe zdjęcie przedstawia 17 par naszych zacnych Jubilatów. Niestety trzy równie piękne pary nie mogły do nas dotrzeć. Dlatego Rafał Kotarski- Burmistrz Gorzowa Śląskiego wraz z panią Donatą Orzeszyną- Gajewską Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego dotarli do nich osobiście, aby wręczyć medale i złożyć gratulacje.
WSZYSTKIM PAROM Z CAŁEGO SERCA GRATULUJEMY TAK PIĘKNEGO JUBILEUSZU I ŻYCZYMY KOLEJNEGO- DĘBOWEGO, KTÓRY PRZYJDZIE JUŻ WNET.