ZIELONY KALENDARZ – GORZÓW ŚLĄSKI

Informujemy, że w aplikacji ZIELONY KALENDARZ – GORZÓW ŚLĄSKI zaktualizowany został harmonogram odbioru odpadów.

 

WAŻNE: na obecną chwilę stawki nie uległy zmianie.

 

Dodatkowe kosze na popiół będą dostarczane od kwietnia, a sam odbiór popiołu odbywać się będzie od października do marca.

 

Warto też wiedzieć, że odpady zmieszane to ta sama frakcja co odpady pozostałe. Kolor kosza pozostaje ten sam - czarny, zmieniła się jedynie nazwa w harmonogramie z „POZOSTAŁE” na „ZMIESZANE”.

 

Korzystając z okazji – zachęcamy Mieszkańców do zainstalowania aplikacji ZIELONY KALENDARZ – GORZÓW ŚLĄSKI na swoim telefonie. Nie trzeba już będzie zastanawiać, gdzie zawieruszyła się kartka z harmonogramem odbioru odpadów, można go szybko znaleźć w aplikacji.

Aplikacja wyposażona jest w funkcję wysyłania powiadomień, dzięki temu nie przegapi się terminu odbioru odpadów!

 

W aplikacji można uzyskać też błyskawiczny dostęp do lokalnych aktualności i wydarzeń, daje ona również możliwość pobrania urzędowych wniosków i ułatwia kontakt z Urzędem. Znajdziecie w niej również wszelkie dane teleadresowe.

 

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i można ją pobrać w Sklepie Play i App Store. Jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS. Aby pobrać aplikację kliknij w jeden z poniższych linków:

https://play.google.com/store/apps/details...

https://apps.apple.com/.../zielony-kalendarz.../id6450778518