
Treść z grafiki:
VII Ogólnopolska Gala Mundurowych Orkiestr Dętych „Złoty Suzafon”
- 26.06.2016, Pałowice
- godz. 14:30: przemarsz orkiestr dętych; koncert połączonych orkiestr dętych (około 300 muzyków) oraz musztra parada w wykonaniu Orkiestry Dętej Komendy Wojewódzkiej Policji z Katowic
- godz. 14:30: koncert orkiestr dętych (m.in. orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Górnicza Orkiestra Dęta „Piekary-Julian”, Górnicza Orkiestra Dęta „Bytom”, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Łowkowice, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Kompania, Orkiestra Dęta OSP Starokrzepice, Orkiestra Dęta z Borek Wielkich, Zdrówy Band z Gorzowa Śląskiego z gościnnym udziałem Czesława Mozila)
- godz. 19:00: wybór najlepszej orkiestry przez publiczność
- godz. 19:00: gwiazda wieczoru Halina Kunicka
- Miejsce: Pałac Pawłowice, Kompleks Plenerowy Pałac Pawłowice






