ZŁOTY SUZAFON

Plakat „Złoty Suzafon”: VII Ogólnopolska Gala Młodzieżowych Orkiestr Dętych, 26.06.2016, Pałowice; godz. 14:30 i 19:00, Hali…

Treść z grafiki:

VII Ogólnopolska Gala Mundurowych Orkiestr Dętych „Złoty Suzafon”

  • 26.06.2016, Pałowice
  • godz. 14:30: przemarsz orkiestr dętych; koncert połączonych orkiestr dętych (około 300 muzyków) oraz musztra parada w wykonaniu Orkiestry Dętej Komendy Wojewódzkiej Policji z Katowic
  • godz. 14:30: koncert orkiestr dętych (m.in. orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Górnicza Orkiestra Dęta „Piekary-Julian”, Górnicza Orkiestra Dęta „Bytom”, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Łowkowice, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Kompania, Orkiestra Dęta OSP Starokrzepice, Orkiestra Dęta z Borek Wielkich, Zdrówy Band z Gorzowa Śląskiego z gościnnym udziałem Czesława Mozila)
  • godz. 19:00: wybór najlepszej orkiestry przez publiczność
  • godz. 19:00: gwiazda wieczoru Halina Kunicka
  • Miejsce: Pałac Pawłowice, Kompleks Plenerowy Pałac Pawłowice