
Treść z grafiki:
Informacja
- 22 marca w ramach treningu decyzyjnego pk. Sudety-17 planowane jest ćwiczenie dwukrototnego uruchomienia syren alarmowych w miejscowości Kozłowice
- O godz. 11:30 zostanie wyemitowany modulowany dźwięk syreny w okresie trzech minut, oznaczający ogłoszenie alarmu
- Następnie o godz. 13:30 nastąpi odwołanie alarmu: zostanie wyemitowany ciągły dźwięk syreny w okresie trzech minut
- Celem ćwiczenia jest sprawdzenie sprawności urządzeń obrony cywilnej oraz uruchomienia syren alarmowych i popularyzowanie obowiązujących sygnałów alarmowych






