Zakończenie wakacji z M-GOK Gorzów Śląski

Plakat „Zakończenie wakacji z M-GOK Gorzów Śląski”: DFK w Gorzowie Śląskim, 28–29.08.2017, wycieczki (Opole, Rowery), zbiórk…

Treść z grafiki:

DFK w Gorzowie Śląskim – zakończenie wakacji z M-GOK Gorzów Śląski

  • 28 sierpnia 2017, poniedziałek: 16:00 zbiórka przy Domu Kultury (od strony amfiteatru), 16:30 przejazd rowerami do Pawłowic, zajęcia w pracowni plastycznej „Za płotem” oraz ognisko, 19:30 powrót do Gorzowa Śląskiego
  • 29 sierpnia 2017, wtorek: wycieczka do Opola — 10:00 zbiórka w sali Domu Kultury, 10:30 wyjazd do Opola, 12:30 rejs statkiem po Odrze, 14:00 wizyta w Muzeum Śląska Opolskiego, 17:00 powrót do Gorzowa Śląskiego
  • Zakończenie okresu wakacyjnego: zaproszenie do udziału w dwudniowej imprezie
  • Koszt: bilet do Muzeum — 6 zł
  • Zapisy i informacje: Sekretariat M-GOK, do piątku 25 sierpnia, godz. 14:00