Treść z grafiki:
DFK w Gorzowie Śląskim – zakończenie wakacji z M-GOK Gorzów Śląski
- 28 sierpnia 2017, poniedziałek: 16:00 zbiórka przy Domu Kultury (od strony amfiteatru), 16:30 przejazd rowerami do Pawłowic, zajęcia w pracowni plastycznej „Za płotem” oraz ognisko, 19:30 powrót do Gorzowa Śląskiego
- 29 sierpnia 2017, wtorek: wycieczka do Opola — 10:00 zbiórka w sali Domu Kultury, 10:30 wyjazd do Opola, 12:30 rejs statkiem po Odrze, 14:00 wizyta w Muzeum Śląska Opolskiego, 17:00 powrót do Gorzowa Śląskiego
- Zakończenie okresu wakacyjnego: zaproszenie do udziału w dwudniowej imprezie
- Koszt: bilet do Muzeum — 6 zł
- Zapisy i informacje: Sekretariat M-GOK, do piątku 25 sierpnia, godz. 14:00






