PRACA URZĘDU OD DNIA 22.04.2020 ROKU

Od 22.04.2020: praca w Urzędzie Miejskim w Gorzowie Śląskim; sprawy m.in. USC, ewidencja, pomoc społeczna; zasady BHP i 1,5…

Treść z grafiki:

Praca Urzędu od 22.04.2020 roku

  • Od 22.04.2020 r. w Urzędzie Miejskim w Gorzowie Śląskim sprawy z zakresu: rejestracji stanu cywilnego, ewidencji ludności i dowodów osobistych, pomocy społecznej, świadczeń usług komunalnych, administracji architektoniczno-budowlanej, ochrony środowiska, korzystania z wód (w zakresie zgody wodnoprawnej)
  • Obsługa petenta przy drzwiach wejściowych bez możliwości wprowadzenia osób postronnych na teren Urzędu
  • Jedynie za zgodą Burmistrza i poinformowaniem wszystkich pracowników dopuszczane są wyjątki
  • Podczas obsługi petenta obowiązują zasady: stosowanie maseczek lub przyłbic ochronnych, rękawice jednorazowe, zachowanie odstępu 1,5 m, ograniczenie do maksymalnie 3 osób w budynku (przy wejściu) z zachowaniem odstępu, posiadanie własnej maseczki