
Treść z grafiki:
Informacja burmistrza o uruchomieniu syren alarmowych
- 01.08.2020, godz. 17:00
- Na terenie Gminy Gorzów Śląski zostaną uruchomione syreny alarmowe
- Sygnał ciągły będzie trwał jedną minutę
- Uruchomienie syren wiąże się z treningiem wojewódzkiego systemu wczesnego ostrzegania o zagrożeniach
- Trening obejmuje wojewódzki system wykrywania i alarmowania na terenie województwa opolskiego
- Sygnalizacja ma też upamiętniać 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego






