INFORMACJA BURMISTRZA GORZOWA ŚLĄSKIEGO- 01.08.2020 ROKU O GODZ. 17:00 NA TERENIE GMINY GORZÓW ŚLĄSKIE URUCHOMIONE ZOSTANĄ SYRENY ALARMOWE

Informacja burmistrza Gorzowa Śląskiego: 1.08.2020 o 17:00 uruchomione będą syreny alarmowe na terenie gminy.

Treść z grafiki:

Informacja burmistrza o uruchomieniu syren alarmowych

  • 01.08.2020, godz. 17:00
  • Na terenie Gminy Gorzów Śląski zostaną uruchomione syreny alarmowe
  • Sygnał ciągły będzie trwał jedną minutę
  • Uruchomienie syren wiąże się z treningiem wojewódzkiego systemu wczesnego ostrzegania o zagrożeniach
  • Trening obejmuje wojewódzki system wykrywania i alarmowania na terenie województwa opolskiego
  • Sygnalizacja ma też upamiętniać 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego