Komunikat dotyczący oszczędzania wody podczas panujących upałów

Komunikat gminy: oszczędzanie wody podczas upałów—zaleca się racjonalne korzystanie i ograniczenie podlewania, mycia i basen…

Treść z grafiki:

Komunikat dotyczący oszczędzania wody podczas panujących upałów

  • W związku z upałami i znacznym wzrostem zużycia wody z sieci wodociągowej zaleca się oszczędne i racjonalne korzystanie z wody, aby uniknąć przerw w dostawie
  • Zaleca się korzystanie z wody wyłącznie w celach spożywczych i sanitarnych
  • Należy ograniczyć mycie pojazdów
  • Należy ograniczyć podlewanie ogródków i trawników
  • Należy ograniczyć napełnianie basenów, szczególnie w godzinach od 18:00 do 22:00