
Treść z grafiki:
Komunikat dotyczący oszczędzania wody podczas panujących upałów
- W związku z upałami i znacznym wzrostem zużycia wody z sieci wodociągowej zaleca się oszczędne i racjonalne korzystanie z wody, aby uniknąć przerw w dostawie
- Zaleca się korzystanie z wody wyłącznie w celach spożywczych i sanitarnych
- Należy ograniczyć mycie pojazdów
- Należy ograniczyć podlewanie ogródków i trawników
- Należy ograniczyć napełnianie basenów, szczególnie w godzinach od 18:00 do 22:00






