
Treść z grafiki:
Informacja dla mieszkańców
- 15 kwietnia 2021 roku o godzinie 12:00 w kościele Trójcy Świętej odbędzie się msza święta pogrzebowa w intencji śp. Artura Tomali
- W tym dniu w kościele przebywać mogą jedynie rodzina zmarłego oraz delegacja
- W tym dniu mieszkańcy, którzy chcą towarzyszyć śp. Burmistrzowi w ostatniej drodze, proszeni są o pozostanie na placu kościelnym z zachowaniem wszystkich zasad sanitarnych
- W czasie trwania mszy pogrzebowej przed kościołem będzie wystawiona księga kondolencyjna dla bliskich współpracowników śp. Burmistrza Gorzowa Śląskiego oraz delegacji
- W następnych dniach księga kondolencyjna będzie dostępna w Urzędzie Miejskim






