Aplikacja Gorzowa

 
 
GORZÓW W TELEFONIE - BĄDŹ NA BIEŻĄCO - POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ
 
Z przyjemnością informujemy, że powstała nowoczesna aplikacja ZIELONY KALENDARZ – GORZÓW ŚLĄSKI na telefony komórkowe. Jest DARMOWA i WIELOZADANIOWA - warto ją mieć!
 
Aplikacja zapewnia mieszkańcom błyskawiczny dostęp do lokalnych aktualności i wydarzeń, daje możliwość pobrania urzędowych wniosków i ułatwia kontakt z Urzędem. Znajdziecie w niej również wszelkie dane teleadresowe.
 
Nie trzeba już się zastanawiać, gdzie zawieruszyła się kartka z harmonogramem odbioru odpadów, można go szybko znaleźć w aplikacji. Dodatkowo jest ona wyposażona w funkcję wysyłania powiadomień, dzięki temu nie przegapi się terminu odbioru odpadów!
 
Dzięki nowej mobilnej aplikacji w łatwy i szybki sposób można też poinformować urząd o wszelkich nieprawidłowościach - nieodebranych odpadach, niedziałającej latarni ulicznej czy zniszczonej ławce w parku.
 
Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i można ją pobrać w Sklepie Play i App Store. Jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS. Aby pobrać aplikację kliknij w jeden z poniższych linków: