Zapraszamy do zapisywania się na bezpłatne szkolenia dla twórców, rękodzielników, rzemieślników artystycznych, w ramach projektu" Dobre bo lokalne".

Już wkrótce zaczynamy cykl szkoleń i warsztatów w ramach międzynarodowego projektu współpracy pt. "Dobre bo lokalne". Szkolenia przeznaczone są dla osób, które chcą promować i sprzedawać swoje prace bez względu na to, czy prowadzą działalność gospodarczą czy nie, ale także dla osób, które nie prowadzą i nie chcą prowadzić działalności gospodarczej. Tematyka szkoleń podporządkowana jest specjalnie pod potrzeby osób zajmujących się tworzeniem produktów użytkowych.

Szkolenia będą prowadzone przez trenerów z ogromnym, kilkunastoletnim doświadczeniem, a ich treść została przygotowana dla osób, które chcą promować i sprzedawać swoje wyroby. Warto przyjść i dowiedzieć się jak robić to skutecznie w internecie i poza nim.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać formularz zgłoszeniowy. Na każde szkolenie- osobny formularz.  Formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć osobiście do biura bądź wysłać podpisany skan- zdjęcie na naszego maila (lgd@gornaprosna.pl).

Ilość miejsc ograniczona. O przyjęciu na szkolenie zdecyduje kolejność zgłoszeń.

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem: Lokalna Grupa Działania "Górna Prosna", Sternalice 81, 46-333 Sternalice, mail: lgd@gornaprosna.pl

http://www.gornaprosna.pl/977/bezplatne-szkolenia-w-ramach-miedzynarodowego-projektu-wspolpracy-pt-dobre-bo-lokalne.html